Sunday, 21 January 1900 00:00

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do wyjątkowo pięknej o każdej porze roku części Mazur zwanej Mazurami Garbatymi - regionu znanego z serialu „Siedlisko” - nad objęty strefą ciszy kompleks jezior Łaśmiady – Ułówki (1200 ha).

 

Zamieszkacie Państwo, w leżącym bezpośrednio nad jeziorem, ponad 100-letnim gospodarstwie mazurskim w 2- i 3-osobowych pokojach o wysokim standardzie. Każdy pokój posiada własną łazienkę wyposażoną w umywalkę, kabinę prysznicową i WC. Większość pokoi ma widok na jezioro.Dwa pokoje posiadają własny kominek.

 

Do Państwa dyspozycji jest pomost z odpowiednim miejscem do opalania, leżaki, łódki wiosłowe, rower wodny, kajak, deska widsurfingowa, rowery górskie, 2500 m2 ogrodu z miejscem zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, duży murowany grill pod dachem, tenis stołowy oraz 10 hektarów łąk.

 

Zachęcamy również do korzystania z sauny i 18-dołkowego minigolfa.

 

W pobliżu: jazda konna (1 km), korty tenisowe (5 km), las (3 km). 

 

W świetlicy urządzonej w starej stajni można skorzystać z TV satelitarnej, kina domowego, a także zagrać w bilard.

 

Wyżywienie na miejscu - kuchnia ciesząca się uznaniem naszych gości. Domowe potrawy przygotowane własnoręcznie przez Panią Domu na podstawie starych rodzinnych przepisów kuchni polskiej i litewskiej. Pieczywo i ciasta własnego wypieku. W wiele produktów żywnościowych (np. sery, mleko, jaja, miód) zaopatrujemy się u miejscowych rolników oraz wykorzystujemy własne warzywa i przetwory.

 

Piękna okolica zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych. Bliski kontakt z przyrodą, spokój, świeże powietrze, słońce i jezioro. Wymarzone miejsce na prawdziwy wypoczynek niezależnie od pory roku.

 

Zapraszamy serdecznie.

 

 

 

"U IDALII"

GORŁO 13

19-330 STARE JUCHY

TEL. +48 876199303

TEL. +48 501550377

TEL. +48 502100300

email: idalia@post.pl

Gospodarze "Seniorzy"

 

Idalia & Wojciech Dąbkowski

Gospodarze "Juniorzy"

 

Monika & Marcin Dąbkowski

od 1998